#Logowanie Rejestracja

Czy Team Flare jest po prostu do bani?

29.04.2017, 15:46:19 #1
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
Od wyglądu, poprze motywację, walki, główny motyw muzyczny i bazę, na samym bossie kończąc, Team Flare rozczarowywało mnie na każdym możliwym kroku. 
Nie próbowali jakoś się zapisać w mojej pamięci, tak jak robiła to reszta złych teamów. Team Rocket potrafił porywać ludzi i tworzył pokemony, Teamy Aqua i Magma goniliśmy po morzu a następnie ratowaliśmy tyłek, Team Galactic otworzył Torn Wolrd, zbanowany świat i dał nam szansę na schwytanie jego władcy, Giratiny. Team Plasma chciał wypuszczenia wszystkich pokemonów, zniszczył budynek ligi i miał dość fajną, odmienną od typowej złej organizacji, budowę i hierarchię. Neo Tem Plasma zaś to terroryści pełną gębą, zamrażający ludzi i miasta i robiący fuzje pokemonów, więcej, Ghetsis jako jedyny w historii gier naprawdę próbował nas zabić!
Team flare....zniszczyli miasteczko, kradli moc mega ewolucji, wszystko w imię lepszego świata, ideałów....nie wiem czy zawinili scenarzyści, czy nijakość gier...ale jakoś nie potrafię się do nich przekonać. Są oni na ostatnim miejscu w mojej liście :/
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2017, 18:48:24 przez Raik.

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

01.05.2017, 15:13:38 #2
PokeTadek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:20 Liczba wątków:3 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 7
Podarowanych : 13
Team Flare jest jak na mój gust nadmuchany tak jak cała "wspaniała" filmowa fabuła XY, które jest po prostu nudne i sztuczne. Wcześniejszcze złe teamy były kiczowate, jakkolwiek na to nie patrzeć to były parodie naszego świata. Mafiozi zatrzymywani przez dzieci. Ekoterroryści, szaleni naukowcy, włoskie mafie Giovanniego, fanatycy nowego świata i kulty jednostek. Team Flare ma dość dobrze plasującego się szefa... i brak charakteru, walenie "śmiesznych tekstów" o byciu pięknym i fashionable. Team Galactic też zyskiwał na liderach, ale różne eventy z npcami, którzy się kompromitwali czy robili dodatkowe akcje na własną rękę pomagały dodać całości charakteru i no nie wiem, byli przekonujący. Teamu G można nie lubić. N'a można nie trawić albo jednak uwielbiać. Team Rocket można uznać za klasykę. Team Flare jest bezpłciowy.

03.05.2017, 14:08:40 #3
kowalt Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:39 Liczba wątków:5 Dołączył:03.05.2017 Otrzymanych : 9
Podarowanych : 6
Dobra. Po przeczytaniu mangi trochę zyskują. Ba. Nawet człowiek rozumie ich cel i działania. Niestety w samej grze wypadają mocno średnio.

Z drugiej strony czy to nie jest zabawne? Że Team który chciałby opierać się na modzie i poczuciu stylu jest bezpłciowy? Czy to nie o to chodzi w tych złych Teamach?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości