#Logowanie Rejestracja
Poll note

Ankieta: Co czytałeś/aś?
Special (Adventures)
Dengeki Pikachu
Golden Boys
2 z wymienionych
Wszystkie wymienione
Więcej niż te wyżej.

Czytaliście w ogóle?

06.05.2017, 11:06:48 #1
PokeTadek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:20 Liczba wątków:3 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 7
Podarowanych : 13
Pytanie o popularność w polsce. Swego czasu pisałem artykuły o różnych komiksach z poksami, więc siłą rzeczy przeczytałem wszystko co wtedy było dostępne po polsku, potem jak angielski podskoczył doszło kilka tytułów...
Ankieta mówi za siebie, myślę, że każdy z nas czytał albo choć powinien słyszeć o specjalu, więc temat idzie nieco poza.
Osobiście powiem, że Golden Boys uważam za rysunkowo najlepsze co spotkało komiksy o pokach, Rebursta też dobrze wspominam, acz rozdziałów było mało. Specjala czytałem do DP, potem były dziury rozdziałów, które Nid pewnie nadrobiła, ale już nigdy się za to nie zabrałem, choć na pewno wrócę =)

Down:
Moim ulubionym podobnie jak w grach było FR LG =P, czuję za to, że HGSS może konkurować jak przeczytam...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.05.2017, 11:26:49 przez PokeTadek. Powód edycji: :I

06.05.2017, 11:24:03 #2
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
Również czytałem mangę, skończyłem mangę emeralda i na boku niedawno przeczytałem HG/SS i jeśli znowu będzie więcej rozdziałów to chętnie wrócę, śledzę stronę nid ale widzę że wrzuca rozdziały coraz rzadziej :/

Pokemon Special ma to do siebie że jest poprostu bardziej mroczne, bardziej epickie i się nie pierdzieli po gałęziach. Gdzie indziej dostaniesz
Show ContentSpoiler:
Nigdzie. Dlatego propsy dla mangi

I bądźmy szczerzy, R/S to chyba ulubiony arc wielu fanów, relacja między Rubym i Sapphire jak i bitwa tytanów to jest poprostu czysta epickość.

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

10.05.2017, 17:15:57 #3
kowalt Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:39 Liczba wątków:5 Dołączył:03.05.2017 Otrzymanych : 9
Podarowanych : 6
Właściwie to jedynie Speciala. Przeczytałem wszystko do HG/SS, Unovę tak ruszyłem z lekka ale postać tamtejszego N'a mnie dobija. Nie mniej z tego co widzę powoli saga Unovy zbliża się do końca, więc może być dobrze do niej wrócić. OR/ASy i X/Y skończyłem to co rzuciła nam Nid(w ogóle propsy dla niej i ekipy pokespecial). Za Sun/Moon zabiorę się jak będzie trochę więcej tego. Lubię czytać do oporu, i jeden, dwa chapy niezbyt mnie satysfakcjonują, chyba że jestem już na bieżąco.

Z innych mang o ruszałem Dangeki ciekawy cenzury ale szybko odpuściłem.
Planowałem ReBurst ale jako że główny nurt i UB olały motyw fuzji pokemonowoludzkich to i to musi poczekać.

11.05.2017, 17:41:01 #4
PokeTadek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:20 Liczba wątków:3 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 7
Podarowanych : 13
Jak ja czytałem rebursta w necie były bodaj pierwsze 4 rozdziały i jakieś z dwucyfrowych, więc nijak było się "wciągnąć" :/

16.05.2017, 10:31:22 #5
Mateo Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:3 Liczba wątków:0 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 0
Podarowanych : 4
Nie czytałem żadnej mangi, nawet innej nie Pokemonowej. Jakoś ani trochę mnie one nie kręcą. Zdecydowanie wole komiksy z Kaczorem Donaldem XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości