#Logowanie Rejestracja

Jak żyć z ognistym pokemonem.

08.05.2017, 12:14:16 #1
Afily Gamer of the Ice
Status: Offline Liczba postów:15 Liczba wątków:2 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 5
Podarowanych : 6
Witam, witam i o zdrowie pytam.
Nie do końca, pytam bowiem, a raczej chcę poruszyć kwestię ognistych pokemonów w serii D/P/Pt. Może ktoś jeszcze pamięta, pogrywa co jakiś czas (dla mnie akurat jest to najnowsza gra z serii, którą posiadam w swojej kolekcji), ale może ktoś coś powie ciekawego.

Otóż dzisiejszego dnia tak ćwiczę sobie skład do Ligi i tak nagle zadałem sobie pytanie. W składzie mam Rapidasha i tak zacząłem zastanawiać się jak ja go mam wytrenować i doszedłem do wniosku, że pozostaje mi tylko Exp. Share (patrząc na to, że metalowe poki prawie w ogóle się nie pojawiają). Z tego powodu pojawia się moje pytanie do was jakie wy mieliście metody treningu waszych pociech, jeśli w ogóle takie były?

08.05.2017, 14:57:41 #2
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
Masz szczęście że jestem po platynie. Niestety Exp.Share i/albo Lucky Egg to jest mus.

Z tego co wiem to maxymalne szczęście i pokerus mogą ci trochę pomóc. Ewentualnie trenowanie na victory road.

Nic ci więcej nie mogę pomóc tutaj :/

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości