#Logowanie Rejestracja

Magikarp Jump

25.05.2017, 20:10:18 #1
kowalt Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:39 Liczba wątków:5 Dołączył:03.05.2017 Otrzymanych : 9
Podarowanych : 6
Od rana jest dostępna do ściągnięcia.
Nie mogłem znaleźć w markecie ale gógle pomogło:

https://play.google.com/store/apps/detai...on.koiking

Grałem cały dzień w robocie i przyznam że jest spoko klikadełkiem. Może nie najlepszym na świecie i kompletnie brak tu jakiejkolwiek ingerencji w cokolwiek ale do cholery jasnej to jest gra o Magikarpiach, gdzie ludki mierzą który Magikarp skoczy wyżej. Czy trzeba wam wiedzieć coś więcej?

Tak. Kochajcie swoje rybki. Tak szybko tracicie możliwość grania nimi.

26.05.2017, 09:09:39 #2
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
>2017
>Żadnej gry z głównej serii ani spinoffa jak Mystery Dungeon albo podobnej na 3ds'a/switcha/wii u od pół roku
>Gra z Magikarpiem na androidy i iOSy

Co tu się odwala?

Ale tak na serio, ściągnąłem , pograłem chwilę dłuższą i wywaliłem.
Jeśli ktoś ma chęć na takie gry to jest to spoko tytuł, daje on pewną frajdę i na pewno znajdzie swoich fanów.
Ja się do nich niestety nie zaliczam, jak mam chwilę wolnego wolę sobie odpalić mojego 3ds'a i pyknąć meczyk w Smash'a
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2017, 09:10:24 przez DominLoL.

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

26.05.2017, 17:43:29 #3
kowalt Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:39 Liczba wątków:5 Dołączył:03.05.2017 Otrzymanych : 9
Podarowanych : 6
Dzień drugi gry:

Kompletnie nic się nie zmieniło. Jeśli nie lubicie klikaczy i patrzenia jak coś rośnie dla samego rośnięcia - nie polecam.

Co ja pieprzę. Wyłowił mi się złoty magikarp. Jakbym dostał prawdziwy prezent pod choinkę a nie skarpetki które sam sobie kupiłem, tylko po to by ludzie myśleli że ktoś o mnie pamięta.

09.06.2017, 11:30:14 #4
Jasiek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:24 Liczba wątków:1 Dołączył:08.06.2017 Otrzymanych : 5
Podarowanych : 1
(26.05.2017, 09:09:39)DominLoL napisał(a):  >2017
>Żadnej gry z głównej serii ani spinoffa jak Mystery Dungeon albo podobnej na 3ds'a/switcha/wii u od pół roku
>Gra z Magikarpiem na androidy i iOSy

Co tu się odwala?
Dywersyfikacja przychodów Duży uśmiech
(26.05.2017, 09:09:39)DominLoL napisał(a):  Ja się do nich niestety nie zaliczam, jak mam chwilę wolnego wolę sobie odpalić mojego 3ds'a i pyknąć meczyk w Smash'a
Też bym tak chciał, ale 3DS zwraca na siebie uwagę w pracy, smartfon już mniej Oczko
(26.05.2017, 17:43:29)kowalt napisał(a):  Wyłowił mi się złoty magikarp. Jakbym dostał prawdziwy prezent pod choinkę a nie skarpetki które sam sobie kupiłem, tylko po to by ludzie myśleli że ktoś o mnie pamięta.
Z grubsza tak samo się czułem Duży uśmiech Z tego co pamiętam, to chyba nawet jakieś "o cholera" rzuciłem pod nosem Duży uśmiech

Fajny marnowacz czasu. Do tego dzisiaj wszedł update, więc można tego czasu jeszcze więcej wymarnować XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości