POKEMON - Glory Contest - HOW DOWNLOAD/JAK POBRAĆ?
#Logowanie Rejestracja

09.10.2017, 17:11:19 #1
Gherdas Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:6 Liczba wątków:2 Dołączył:04.10.2017 Otrzymanych : 0
Podarowanych : 0
DODAJE DRUGĄ MOŻLIWOŚĆ POBRANIA GRY w linku PONIŻEJ:

Facebook Pokeland Legends

Wystarczy kliknąć Zagraj w Grę

Najpierw wrzucam filmik na YouTubie w linku:

How download Glory Contest/Jak pobrać Glory Contest?

Zauważyłem że gra figuruje tylko w APK store (APKPure), zatem w sklepie play tego nie pobierzemy.. Wszystko wyjaśnia filmik na YouTube, wręcz POKAZUJE jak tą grę pobrać.

Ale w skrócie, wchodzimy na witrynę google i wpisujemy download na telefonie* APKpure, apka się pobierze w kilka minutek, następnie za pomocą APKPure odpalamy pobieranie Glory Contest. Nic trudnego. Duży uśmiech

*(Możliwe i nawet na PC, jeśli posiadasz emulatora Androida)(Nie wiem jak to działa na telefonie z systemem windows).

Dlaczego w osobnym wątku dodałem te wyjaśnienia? Przede wszystkim dlatego aby wujek google miał łatwiej z wyłapaniem tego wątku. Oczko  Aplikację naprawdę polecam, najlepsze poksy od dawien w jakie grałem na telefonie i tablecie.*

*Aplikacja jest całkowicie darmowa, oczywiście można (płacić) by być lepszym.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2017, 22:51:45 przez Gherdas.

24.10.2017, 14:41:40 #2
Jasiek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:24 Liczba wątków:1 Dołączył:08.06.2017 Otrzymanych : 5
Podarowanych : 1
Emm... ale wiesz, że to jakaś chińska gierka będąca po prostu ładną zżynką?
A jeżeli nie jest (nie mogę znaleźć linka na Google Play), to jest ona tak żałośnie przetłumaczona, że oczy mnie aż bolą.

27.10.2017, 23:01:00 #3
Status: Offline Liczba postów:6 Liczba wątków:2 Dołączył:04.10.2017 Otrzymanych : 0
(24.10.2017, 14:41:40)Jasiek napisał(a):  Emm... ale wiesz, że to jakaś chińska gierka będąca po prostu ładną zżynką?
A jeżeli nie jest (nie mogę znaleźć linka na Google Play), to jest ona tak żałośnie przetłumaczona, że oczy mnie aż bolą.

Powyżej masz opis jak pobrać tą aplikację i nie ma nic o Google Play, inaczej ją pobierasz. Istnieje podobna gra do tej. wiem.

08.11.2017, 23:09:20 #4
Status: Offline Liczba postów:24 Liczba wątków:1 Dołączył:08.06.2017 Otrzymanych : 5
Okej, źle się zrozumieliśmy - ta gra to chiński bootleg Pokemonów, który łamie prawa autorskie Język

13.11.2017, 21:43:28 #5
(08.11.2017, 23:09:20)Jasiek napisał(a):  Okej, źle się zrozumieliśmy - ta gra to chiński bootleg Pokemonów, który łamie prawa autorskie Język

Chińska, okej... Ludzi jednak bardzo wiele i w chińską wersję gra. Gdybym trafił na jej ORYGINALNĄ wersję, zamiast tej kiedy jeszcze była dostępna na GOOGLE PLAY/SKLEP PLAY, wówczas w tej oryginalnej bym się zasmakował. Zresztą naprawdę wielu ludzi gra i w chińską wersję. Uśmiech
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2017, 21:49:20 przez Gherdas.

19.11.2017, 11:58:40 #6
Tylko, że oryginalna nie istnieje, bo Nintendo/Game Freak nic takiego nie wypuściło i nie planuje wypuścić, a ty nabijasz portfel jakimś skośnookim kretynom, którzy cały swój interes opierają na kradzieży.

https://www.youtube.com/watch?v=SrDSqODtEFM

24.11.2017, 00:05:24 #7
(19.11.2017, 11:58:40)Jasiek napisał(a):  Tylko, że oryginalna nie istnieje, bo Nintendo/Game Freak nic takiego nie wypuściło i nie planuje wypuścić, a ty nabijasz portfel jakimś skośnookim kretynom, którzy cały swój interes opierają na kradzieży.

https://www.youtube.com/watch?v=SrDSqODtEFM

No to jeszcze lepiej, pomysł ich w zasadzie ale nie za zgodą marki.  Oczko  Nie obchodzi mnie to komu nabijam portfel, gra jest darmowa i nikomu nie trzeba nawet nabijać portfela, kto chce płaci...  Naprawdę setki tysięcy ludzi gra w to i wielu z nich  bawi się dobrze. Ja również jestem z tej gry zadowolony. Złe jest to, jak zostało to rozegrane przez firmę. Jednak z tego powodu nie zamierzam porzucić tej gry. A TY, nie masz prawa nikomu narzucać tego w co gra, możesz zasugerować i stwierdzić że ci się nie podoba.  Szczęśliwy Jeśli masz jednak  ból czterech szanownych liter, zalecam odwiedzić wychodek i tam uzgodnić, co tobie dolega.  Płacz 

BAW SIĘ DOBRZE.  Szczęśliwy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości