#Logowanie Rejestracja

Poleć anime!

27.04.2017, 10:14:16 #1
Conquest Make PokeSerwis Great Again
Administratorzy
Status: Offline Liczba postów:30 Liczba wątków:11 Dołączył:21.04.2017 Otrzymanych : 6
Podarowanych : 26
Temat służy do próśb o rekomendacje serii anime. Należy oczywiście napisać coś więcej o tym, czego szukamy niż tylko, że ma być to dobre widowisko. Gatunek, tematyka i preferencje warto podać chociażby, dlatego że wtedy łatwiej polecić odpowiedni tytuł. Dobrze też podać tytuły tego typu, jakie już widzieliśmy lub link do swojej listy, aby nie powtarzać ciągle tych samych animacji w rekomendacjach.

drunkdrunk

05.08.2020, 11:38:36 #2
Jolieye Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:1 Liczba wątków:0 Dołączył:05.08.2020 Otrzymanych : 0
Podarowanych : 0
Podoba mi się anime Bleach. Tak, jest wiele odcinków (366!), ale warto. Na początku rysunek jest nietypowy dla współczesnej grafiki anime, ale potem jest trochę zmodernizowany. Chociaż, szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko zbliżeniu się do pierwotnego źródła. Dla fanów tego anime są wspaniałe wieści! W przyszłym roku odbędzie się sequel anime, manga będzie wyświetlana do samego końca. Historia Ichigo Kurosaki będzie skończona. W międzyczasie można przeglądać wszystkie serie i filmy fabularne z nimi. Już wszystko z nimi poprawiłem, więc grając w https://gryonline2.pl/gry-777/ gry online i czekając na wiadomości o konkretnej dacie lub zwiastunie nowego sezonu. A ty czekasz na ten anime? Jakie są twoje ulubione postacie?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości