#Logowanie Rejestracja

Regulamin forum PokeSerwisu

Wątek zamknięty


27.04.2017, 20:29:15 #1
Conquest Make PokeSerwis Great Again
Administratorzy
Status: Offline Liczba postów:30 Liczba wątków:11 Dołączył:21.04.2017 Otrzymanych : 6
Podarowanych : 26
Regulamin ma zapewnić porządek na forum, tak aby jak największej liczbie osób korzystało się z niego jak najwygodniej. Niemniej nie zamierzam wypisywać tutaj paragrafów, za łamanie których będziemy wystawiać Wam ostrzeżenia i bany.

Generalnie na forum należy dostosować się do powszechnie znanych zasad netykiety oraz, w razie takiej potrzeby, upomnień ekipy forum. Na forum zezwala się na wszelką aktywność dotyczącą tematyki Pokemona oraz rozmowy na inne tematy w działach do tego przeznaczonych i Shoutboksie.

Jeśli masz wątpliwości, co do umiejscowienia Twojego tematu na forum, zgłoś się do któregoś z członków ekipy. W przypadku dostrzeżenia złego zachowania innych użytkowników, należy użyć przycisku Zgłoś, oznaczonego wykrzyknikiem. Jeśli zaś zgadzacie się z czyjąś opinią, wypowiedzią, możecie dać mu Jagodę!

Z regulaminu wynika, że można zostać ukaranym za każdą szkodliwą działalność, a za zupełnie celowe złe zachowanie karać będziemy ze szczególną surowością. Co do drobnych i pojedynczych naruszeń zasad nie będziemy wyciągać wielkich konsekwencji i postaramy się kończyć sprawy na rozmowie lub upomnieniu w prywatnej wiadomości.

Nie ukrywam, że regulamin jest szczery, ale przy tym i eksperymentalny. Jeśli nie sprawdzi się w takiej formie lub będzie wymagał uzupełnienia, poinformujemy Was o zmianie.

drunkdrunk
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości