#Logowanie Rejestracja

Teamy

26.04.2017, 17:30:15 #1
Raik ja admin
Administratorzy
Status: Offline Liczba postów:31 Liczba wątków:14 Dołączył:21.04.2017 Otrzymanych : 8
Podarowanych : 28
Czym kierowaliście się przy wyborze teamu w Pokemon GO?
 Ja dołączyłem do Teamu Valor (czerwoni), głównie dlatego, że z trzech legendarnych ptaków najbardziej lubię Moltresa  Serce Serce Jak się okazało później, moi znajomi, których nie posądzałbym nawet o granie w Pokemon GO wybrali także Team Valor - dzięki temu, nie musimy ze sobą rywalizować, tylko wspólnie podbijać (i odbijać gymy) - dodatkowo, na moim osiedlu w Warszawie najwięcej zauważyłem czerwonych gymów - niektóre, w dniach dzisiejszych stoją na 10 levelach od kilkunastu dni! 
[Obrazek: SayYJrU1.jpg]
ONLY VALOR!!!

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif]    [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]

03.05.2017, 14:05:15 #2
kowalt Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:39 Liczba wątków:5 Dołączył:03.05.2017 Otrzymanych : 9
Podarowanych : 6
Żółci bo zabrakło zielonego :n
No i Zapdos z trzech ptaków zawsze był moim ulubionym(tylko dlatego że jego Electric było superefektywne na resztę Ptaszków)

Teraz gram już zdecydowanie mniej, żółtych prawie wcale nie ma ale jak już to jeden Gym obok mojego domu zazwyczaj ma 10/10 żółtych. Szkoda że beze mnie xD

04.05.2017, 12:04:02 #3
Afily Gamer of the Ice
Status: Offline Liczba postów:15 Liczba wątków:2 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 5
Podarowanych : 6
U mnie właśnie było dość dziwnie. Wybrałem Mystic, bo lubię Articuno. Po czym po tygodniu gry uznałem, że najbardziej szanuję graczy Instinctu i to w tym teamie najprawdopodobniej bym się najlepiej odnazał. Bo tak szczerze, to cała szopka z tą walką Valoru i Mysticów mnie szczerze nużyła :v Ogólnie to też dużą rolę odegrały komiksy z główną głową Teamu Instinct. Po prostu je uwielbiam.
Tak więc jestem niebieski, ale czuję się jako żółty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości