#Logowanie Rejestracja
Poll note
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.  

Ankieta: AS/OR mi się...
Podobały
Nie podobały

Wasze wrażenia?

29.04.2017, 16:03:53 #1
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
Jakie są wasze wrażenia z wizyty w odświeżonym Hoenn? Polubiliście je na nowo czy może jednak nie przypadło wam do gustu?
Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Ja osobiście, bardzo polubiłem AS/OR, odświeżone Hoenn jest śliczne, mechanika skradania to mistrzostwo świata, a DexNav to coś co powinno zostać na stałe w grach , mam wielką nadzieję że wróci jako apka poketcha w remakach DP. Trochę mnie dobił brak możliwości customizacji trenerów ale to re-make więc tłumaczę to sobie właśnie tym.
Dużym plusem jest dla mnie Eon Flute dzięki któremu możemy szybować po niebie, to naprawdę niesamowite uczucie i naprawdę fajna mechanika.

Jeśli jest coś co mi się nie spodobało - wciąż ten sam zbyt niski poziom trudności. Walki są chyba nawet prostsze niż w oryginałach. Ach, trybie Challange z B2/W2, tak bardzo mi do ciebie tęskno

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

29.04.2017, 16:34:03 #2
Yoship Incompetent Competitive
Status: Offline Liczba postów:7 Liczba wątków:2 Dołączył:29.04.2017 Otrzymanych : 1
Podarowanych : 10
Mało popularna opinia, ale zawiodłem się pod względem contentu jakie oferowało ORAS i w gruncie rzeczy same gry nie wywarły na mnie wrażenia. Sam postgame będąccy po prostu ograniczony do Delta Episode okazał się dla mnie dosyć nudny i jeśli to był cały endgame wciśnięty do remake'u to wypadło dość średnio - nie czuło się tak wielkiej przepaści jak pomiędzy G/S -> HG/SS czy RB -> Fire Red/Leaf Green. Większość nowinek to były po prostu poboczne gimmicki, które zachwycały przez chwilę po czym na zawsze popadały w niepamięć.
Natomiast bardzo mi się spodobało odświeżenie tajnych baz i użycie streetpassów w tej kwestii, zupełnie jakby mikołaj game freak wysłuchał wszystkich próśb fanów.
Sam remaster Hoenn bardzo fajny, ale szoda, że battle frontier i duży endgame, który oferował on w Emerald został po prostu olany

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości