#Logowanie Rejestracja
Poll note

Ankieta: Wracacie często do grania w I genę?
Tak
Nie

Wciąż warto? Ktoś wraca?

05.05.2017, 11:21:40 #1
PokeTadek Początkujący Trener
Status: Offline Liczba postów:20 Liczba wątków:3 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 7
Podarowanych : 13
Lubię pierwsze gry przez archaizm grafiki i prostotę gameplay'u. Podstawową wadą jest dla mnie z kolei to jaka gra jest powolna. animacja kroków trwa zdecydowanie zbyt długo, a granie na przyspieszonym emulatorze jest zdecydowanie niewygodne. Randomizery jeszcze mają przyszłość, ale nie wiem czy z powodów czasowych kiedykolwiek tknę czystych RBGY...
A Jak z wami? Wracacie do tych gier? Ktoś może ogrywa na Virtual Console?
(to główne co w sumie mnie zastanawia, fajnie byłoby znowu poczuć te wszystkie multiplayerowe smaczki z pierwszych gier, bo okazji nigdy nie miałem)
Ankieta jest "Czy wracacie" a nie "Czy warto", bo dla mnie niby warto, ale nie wracam zbyt często :I

05.05.2017, 12:20:09 #2
Raik ja admin
Administratorzy
Status: Offline Liczba postów:31 Liczba wątków:14 Dołączył:21.04.2017 Otrzymanych : 8
Podarowanych : 28
Mam yellow na virtual console. Grałem na początku, przeszedłem całość do Mewtwo i skończyłem. Wkurza mnie jednak brak możliwości przyspieszenia gry. Niczym na emulatorze - zawsze grałem na 150%-200% i było okej a tak tradycyjnie to jest strasznie mozolnie.

Nieraz na uczelni pogram na komórce, mam jakiegoś save-a gdzie kilkanaście pokemonów na 100lvl. Ale wolę Crystale, do nich częściej zaglądam.

Farfecz dance studio
[Obrazek: 083.gif]    [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif] [Obrazek: 083.gif]
Berry od:

06.05.2017, 08:23:07 #3
DominLoL Gamer of the Wind
Status: Offline Liczba postów:59 Liczba wątków:29 Dołączył:28.04.2017 Otrzymanych : 16
Podarowanych : 7
mam Yellow i Reda na VC, udało mi się czystym fartem po przesłaniu poków do SM dostać Shiny Growlithe'a i Shiny Articuno.

Ale Raik powiedział prawdę, trwało to wieeeeeeki, ukończyłem Reda dochodząc do końca Ligi i łapiąc ptaszki, w Yellow jestem gdzieś w okolicy 4 Gymu.

Wracam ale tylko jeśli nowsze gry serio mnie podkurzą

[Obrazek: v1.png]
Dziękuję Bogu, za ludzkie przywary
Co pozwalają mi przetrwać kolejny dzień
Czując nostalgię... 
Z RADOŚCIĄ PRZYWITAM KAŻDY BÓL!

06.05.2017, 16:25:33 #4
Byakurai Ten stary
Status: Offline Liczba postów:7 Liczba wątków:1 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 4
Podarowanych : 3
Chętnie wracam, częściej jednak na randomizerze. Gry się postarzały, ale nie zmienia to jednak faktu, że czasami fajnie wrócić do tych archaicznych rozwiązań xD

06.05.2017, 16:47:50 #5
Afily Gamer of the Ice
Status: Offline Liczba postów:15 Liczba wątków:2 Dołączył:01.05.2017 Otrzymanych : 5
Podarowanych : 6
Do takich staroci już nie wracam w formie fizycznej, ale nie zmienia to faktu, że zawsze miło mi się przechodzi je z przyspieszeniem 10000x na GBA Linku, bo czemu by i nie ;V

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości