#Logowanie Rejestracja

Forum PokeSerwis.pl - Regulamin rejestracji

Materiały zawarte na forum prezentowane są w celach edukacyjnych, informacyjnych i dla szeroko pojętego powszechnego dobra społecznego. Nie mogą one zostać wykorzystane w jakichkolwiek celach niezgodnych z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania informacji zawartych na forum niezgodnie z polskim prawem, szczególnie gdyby powodowało to szkody osób trzecich. Jeśli te warunki Ci nie odpowiadają - nie rejestruj się.

Generalnie na forum należy dostosować się do powszechnie znanych zasad netykiety oraz, w razie takiej potrzeby, upomnień ekipy forum. Na forum zezwala się na wszelką aktywność dotyczącą tematyki Pokemona oraz rozmowy na inne tematy w działach do tego przeznaczonych i Shoutboksie.

Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.